CE Serial 
Bugün:

Serial Bul

Menü
Ana Sayfa
Windows Serial
Linux Serial
Mac Os Serial
Beos Serial
CE Serial
AmigA Serial
Palm Os Serial
Pocked PC Serial
Symbian Os Serial
Palm Pilot Serial
Eklenmeye Göre sirala
Serial Ekle
iletisim/ Hakkinda Affialite ( Ortaklik )


Harf Siralamasi
# A B C D E F G H I J K L M
N O P Q R S T U V W X Y Z

Site istatislikleri
Toplam CE Serial: 165
Toplam Gösterim: 2232
Veri Tabani Formati : MySQL
Veri Tabani Boyutu : none
Script Boyutu : 528 Kb
Script Dili : Php

Text Reklam Alani

Ekonomik Etkili Reklam

Toplistler

En Çok Görüntülenen 40 Serial
Program Adi Eklenme Tarihi Görüntüleme Çalisma Orani %
internet mananger22-08-200738930.77
Storage Tools all22-08-200717550.00
lingvosoft dictionary 1.2.1922-08-200714342.86
Call of Duty 2 1.022-08-200712858.33
Applian Picture Perfect 5.0122-08-20078533.33
Backgammon 322-08-20077050.00
Macromedia Generator 2.022-08-200769100.00
Bubblet 1.022-08-20075825.00
Destinator 3.022-08-200755100.00
Bubblet Version: 1.1.0 for Pocket PC22-08-200747100.00
MMPlayer 0.2.13p122-08-20074733.33
All In One 2.022-08-20074250.00
ArtSKey 1.122-08-2007410.00
TcpGPS 422-08-20074071.43
CETuner22-08-20073966.67
Action Names 2.0522-08-200737100.00
skyforce 1.222-08-20073620.00
All Applian Software22-08-20073566.67
ActiveSync 3.722-08-2007340.00
ereader 2.5.222-08-20073433.33
Brickslider 2.022-08-2007320.00
clearvue suite 2.3.37522-08-2007310.00
NSBasic 2.10a22-08-2007300.00
ListPro22-08-20072940.00
Unknown22-08-2007280.00
BFM Casino 2.022-08-2007270.00
Backgammon 1.022-08-200726100.00
Cambridge vxWeb22-08-2007260.00
Agenda Plus 0.92.222-08-2007250.00
Applian PocketLock 2.1222-08-2007250.00
Chinese Checkers 1.222-08-200725100.00
Quicksheet 3.122-08-2007230.00
Applian Picture Perfect22-08-200722100.00
Assistant 1.9822-08-2007220.00
Alter Net 1.0022-08-20072033.33
Astroworld Numerology22-08-2007200.00
Applian PocketLock PLUS 1.322-08-2007190.00
5Talk 1.0122-08-2007180.00
Applian Remind Me 1.0122-08-2007180.00
bFAX Pro null22-08-2007170.00
Serial Portal'in amaci, sizi kliselesmis serial sitelerinden kurtarmaktir.
Ayni zamanda yabanci sitelerin saltanatina son verip, hizli ve guncel bir arsiv sunmaktir.

Sitedeki tüm serial'ler internet den derlenerek hazirlanmistir.Sitedeki serial'lerden dolayi site sahibi sorumlu tutulamaz.
Ayrıca bu site materyalleri kendi sunucusunda barındırmamaktadır ve sorumlulukları kaynaklara aittir.
Sitemizdeki linklerin yasa disi olarak kullanimindan dogacak her turlu sorumluluk kullaniciya aittir.
Hak sahibinin talebi durumunda sitemizden kaldırılacaktır.
Siteye giren herkez bu kurali kabul etmis sayilir.
Özlü Söz: Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu!
SerialTURK.Net®
Hacker SAFE